• زمان : ۱۳۹۹/۷/۲،‏ ۱۰:۱۰
  • نمایش : ۲۳۱ دفعه
  • موضوع : عمومی
بسته به نوع آرایشی که می خواهید داشته باشید، بهتره که از خط چشم متفاوتی استفاده کنیددر این پست میخوام از انواع خط چشم ها و نحوه استفاده اونها براتون بگم.

خط چشم انواع گوناگونی دارد:
با مداد کشیدن، خط چشم مایع، نمد مالی کردن با یک وسیله نوک تیز، قالب خط چشم مداد ابرو. هر کدام از اینها مزایایی دارند. هر نوع از خط چشم ها نحوه استفاده ی مخصوص به خود را دارد. بنابراین شما باید گونه‌ای را انتخاب کنید که توانایی استفاده از اون رو داشته باشید.
.
مداد:
استفاده از این نوع خط چشم عادی است و شکلی مردمی دارد. بیشتر خانم ها استفاده از مداد نرم برای خط چشم بهتر از استفاده از مداد های خشن و سخت می دانند مداد های گران قیمت معمولا نرم و ملایم اند و به راحتی با یک اسفنج پاک می شوند.
.
خط چشم مایع:
این نوع خط چشم سخت ترین مدل خط چشمی می باشد که می توان آن را استفاده نمود اما این نوع خط چشم می تواند بسیار دقیق و زیبا باشد. خط چشم های مایع معمولا به صورت ماژیکی تولید می شوند. از آنجایی که بدون تمرین استفاده از این خط چشم مشکل می باشد بهتر است اول به سراغ مدل های دیگر خط چشم رفته و هنگامی که دست ماهر تر شد از نوع خط چشم استفاده کنید.
.
قلم خط چشم:
قلم خط چشم و مداد مومی از بهترین کالا هایی اند که عرضه شده اند. هر دوی آن ها چشم گیر تر از مداد به نظر می رسند و استفاده آن ها از خط چشم مایع راحت تر است. اگر شما یک خط چشم اساسی می خواهید بهتر است از قلم یا مداد مومی استفاده کنید.
.
بهترین راه برای استفاده از خط چشم
استفاده از خط های کوتاه بهتر است از کشیدن یک خط سخت است که به چشم ها آسیب می رساند. با یک دست پلکتان را محکم نگه داشته و با دست دیگر به آسانی شروع به کشیدن خط کنید. از وسط پلک چشمتان به سمت گوشه های بیرون است. برای ایجاد یک خط چشم با دوام و بلند مداد را در سراسر چشم حرکت داده و به پلک بچسبانید.
.
روش خط چشم کشیدن
شما ضعف چشمانتان را با پنج حیله می توانید بپوشانید.
 این پنج نوع خط چشم برای مردم عادی محرمانه است
۱. اگر چشمان شما نسبت به هم بسته هستند خط چشمتان را از گوشه داخلی شروع کنید و آن را به سمت گوشه های بیرونی چشمتان ادامه دهید.

۲. اگر چشمان شما خیلی پهن هستند، خط چشمتان را از گوشه داخلی پلک شروع کرده و از ریمل برای مژه ها استفاده کنید.

۳. اگر چشمتان گود است، مژه ها خود را بسته نگه داشته و در صورت ممکن خط نازک بکشید.

۴. چشمان کوچک زمانی بزرگ به نظر می رسد که خط چشم را کمی به سمت بیرون چشم ادامه دهید.

۵. برای چشمان گرد خط چشم ها را مقداری از پلک ها به سمت بیرون ادامه دهید.

۶. اگر شما چشم های برآمده یا پف کرده دارید از خط چشم های درونی استفاده کنید چون در غیر این صورت خط چشم زیر چشم به نظر می آید و چشم برامدگی بیشتری پیدا می کند.

۷. چشم های پژمرده برای این که صاف به نظر برسد باید از خط چشم اوریب استفاده کنید.

۸. در چشم های پیر قسمت بیرونی چشم ضخیم تر به نظر می رسد و برای کشیدن خط چشم از برس یا اسفنج استفاده کنید.

۹. اگر شما چشم های بادامی و مناسب دارید که به چهره تان می آید باید در کشیدن خط چشم مهارت زیادی داشته باشید تا خنده دار به نظر نرسید.

The admin

Writer : The admin

بالا